O mnie

portret artysty namalowany farbami olejnymiDziałalnością artystyczną zajmuję się już od prawie 10 lat. Głównie wykonuję dla Państwa portrety ze zdjęć, jednak zdarzają się również karykatury, pejzaże i inne projekty z szerokiego zakresu „sztuki”. Moją specjalnością są wymagające, wyjątkowo szczegółowe i bardzo realistyczne portrety, jednak każdy projekt, który dla Państwa wykonuję sprawia mi dużą przyjemność. Chcę żeby również i Państwo byli z niego bardzo zadowoleni.

Sztuką interesowałem się odkąd pamiętam. Szczególnie cenię sobie prace, w których wyraźnie widać kunszt, lata doświadczenia i zdobywania wiedzy przez artystę. Dzieła dopracowane w każdym calu i często bardzo czasochłonne do wykonania.

Techniki w jakich wykonuję prace, to grafit, węgiel, sepia, pastel suchy, pędzel suchy oraz malarstwo akrylowe i olejne. Doskonalenie każdej z nich, na swój sposób wyjątkowej, wpływa na jakość prac wykonanych w pozostałych, dlatego moim celem jest nieustannie odkrywać i poznawać nowe techniki, aby móc wykonywać dla Państwa coraz lepsze prace. Dzięki temu nasze wspólne projekty są dla mnie niezmiernie wciągające a ich efekt bardzo satysfakcjonujący.

 

Co jest tematem moich prac?

Tematem moich portretów były nie tylko Wasze rodziny i znajomi, ale również Wasi pupile, rośliny, krajobrazy, architektura, a nawet postacie fantastyczne, postacie z bajek czy nawet gier.

Tak naprawdę temat nie ma znaczenia. O wszystkim, co ma dla nas wielką wartość, można namalować piękny portret.

Facebook