Portrety akrylowe na płótnie

M

ALARSTWO AKRYLOWE, TO TECHNIKA MALARSKA, KTÓRA ZE WZGLĘDU NA POSTĘP TECHNICZNY OGROMNIE ZYSKAŁA NA POPULARNOŚCI POD KONIEC XX WIEKU. FARBY AKRYLOWE SĄ NIETOKSYCZNE ORAZ WYJĄTKOWO WSZECHSTRONNE POD WZGLĘDEM PODŁOŻA I RÓŻNORODNOŚCI TECHNIK WYKONANIA. DZIĘKI CORAZ WIĘKSZEJ DOSTĘPNOŚCI FARB O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, MOŻNA NIMI UZYSKAĆ EFEKT ZBLIŻONY DO FARB OLEJNYCH, A ICH CZAS SCHNIĘCIA JEST NIEPORÓWNYWALNIE KRÓTSZY. SĄ WIĘC IDEALNE DO PROJEKTÓW, KTÓRE NIE MAJĄ WIELOMIESIĘCZNEGO TERMINU WYKONANIA. MIŁOŚNICY MALARSTWA, MOGĄ WIĘC OTRZYMAĆ PORTRET NAWET W CIĄGU PÓŁTORA TYGODNIA, KTÓRY BĘDĄ PODZIWIAĆ PRZEZ DZIESIĄTKI LUB SETKI LAT.

WPRAWDZIE PORTRETY AKRYLOWE NA PŁÓTNIE NIE WYMAGAJĄ WERNIKSOWANIA, ALE MIMO TO SĄ NIM ZABEZPIECZANE, WYRÓWNUJE TO POŁYSK I DODAJE DODATKOWĄ WARSTWĘ OCHRONNĄ.

PORTRETY WYKONYWANE SĄ NA PŁÓTNACH LNIANYCH LUB BAWEŁNIANYCH W DOWOLNYM FORMACIE. BOKI PORTRETU SĄ ZAMALOWANE, WIĘC PRACA NADAJE SIĘ DO ZAWIESZENIA OD RAZU PO WYKONANIU.

  •  NIESAMOWITY EFEKT KOLORYSTYCZNY.
  • PRACA WYKONANA NA PŁÓTNIE NADAJE SIĘ OD RAZU DO ZAWIESZENIA.
  • POLECANY FORMAT PORTRETU JEDNEJ OSOBY (POPIERSIE), TO 40X50. PRZY DWÓCH OSOBACH JUŻ OD FORMATU 60X80 MOŻNA UZYSKAĆ ZNAKOMITY EFEKT.

W CELU WYCENY, PROSZĘ O KONTAKT.

 

PONIŻEJ KILKA PRZYKŁADOWYCH PRAC W TEJ TECHNICE.

Facebook